V čem vyrazit do společnosti a na důležité jednání?

Velikost textu: A A A

V čem vyrazit do společnosti a na důležité jednání?

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Společenské události a důležitá jednání jakéhokoliv druhu od každé ženy vždy vyžadují dodržování „dress code“. V opačném případě hrozí trapas, znemožnění nebo minimálně ztráta prestiže nebo zajímavé příležitosti. A to určitě nikdo nechce. Co by si tedy měla žena obléct?

Šaty

Pěknými šaty žena nikdy nic nezkazí, zejména pokud na ně má postavu. Je ovšem potřeba si uvědomit, že elegantní šaty nejsou levnou záležitostí. Navíc šaty patří mezi ty druhy oblečení, které snadno a rychle zastarají, jestliže se snažíte nosit módní trendy.

Blůzka

Elegantní blůzky již nabízejí cenově dostupnější variantu oblečení, navíc dokážou být o něco více módně nadčasové, v porovnání s klasickými šaty. K blůzce si také můžete vzít nejenom různé sukně, ale i kalhoty. Nabídka blůzek je opravdu široká. Jsou k dispozici v různých barvách, materiálech a mají i zajímavé střihy.

Sako pro ženy

Univerzální saka jsou elegantním doplňkem k blůzce. Podle tvaru vaší postavy si můžete pořídit delší nebo kratší sako. Trendy jsou saka s kapsami, ale zrovna tak frčí elegantní saka bez kapes. Je jenom na vás, zda si pořídíte sako decentnější vizáže, nebo se rozhodnete na sebe upoutat pozornost křiklavější barvou. Kladem saka je i to, že se hodí jak ke kalhotům, tak k sukním. Někdy můžete použít sako i jako vršek k šatům, zejména v chladnějších místnostech a počasí.

Šperky

Žádná žena by neměla zapomenout na šperky, které jsou symbolem společenského postavení. Navíc můžou zvýraznit vaši krásu a osobnost. Jen je potřeba si uvědomit, že každý šperk by měl ladit s celkovým outfitem. Nemusí se nutně jednat o nějaké drahé šperky s diamantem, ale určitě by na první pohled nemělo být vidět, že se jedná o ozdobu za pár korun.U šperků také platí známé přísloví, že „méně je někdy více“. Proto se vyvarujte toho, abyste z domova vyrazily ověšené šperky jako „Vánoční stromeček“.


Reklamní článek

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: oblečení, pr

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Módní trendy 2013

V dnešní době je důležité, jak se člověk obléká. Pokud nechcete být svými přáteli považováni za módní ignoranty, jděte s…

Rady pro baculky - jak se oblékat

 I když v dnešní době je móda značně pokročilá a vznikají i značky speciálně pro baculky, stále platí, že ne všechny…

Barvy oblečení a boty pro baculky

 Dalším základem jsou barvy. Zažité heslo: „Černá zeštíhluje.“ Je možná pravda, ale zahalit se od hlavy až k patě…

Šperky a boty pro baculky

Šperky. Snad každá žena, dívka, slečna je miluje.U baculek platí, chceš odvést pozornost od většího zadečku? Velký šperk…

Další rady pro baculky

 Vyhnout by ses měla i lesklým materiálům. Blýskavý top je sice krásný, ale tobě neposlouží, spíše ublíží. Lesklé topy…

Co na sebe, když jdu cvičit

 Před pár lety, když se šlo cvičit se na sportovní oblečení, až tak nedbalo. Stačily většinou tepláky a triko. K tomu…

Co přehodit přes plavky

 Co přehodit přes plavky? Otázka, které se nevyhne snad žádná žena, dívka nebo slečna, která jede někam na dovolenou.…

Co si obléct na svatbu

 Tak tahle otázka snad vypadne z úst každé ženy. Co si obléct na svatbu? Pokud jsi nevěsta, máš to o něco jednodušší.…

Šátky a šály? Dobré oživení celkového outfitu

Šátek a šál v dnešní době je dobrým módním doplňkem, který oživí každý váš outfit. Oživí jej, rozzáří, pomůže mu, dostat…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt