Co si obléct na svatbu

Velikost textu: A A A

Co si obléct na svatbu

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Tak tahle otázka snad vypadne z úst každé ženy. Co si obléct na svatbu? Pokud jsi nevěsta, máš to o něco jednodušší. Musíš si jen vybrat, které šaty (což také, ale není jednoduché). Ženy to mají obvykle „velmi těžké“. Vždyť pánové si na sebe vezmou oblek, košili a hotovo.

Ale ženy? To je koupě šatů, silonky, boty, kabelka, šperky. Vše podle tebe musí k sobě ladit a tvořit tak pěkný celek a elegantní outfit. Každá žena chce vypadat dobře a chce, aby jí to slušelo. Co si na takovou svatbu obléci? Jak vytvořit elegantní outfit a zároveň to nepřehnat?

Jako u každého oblečení i zde platí, že se v oblečení, ve kterém půjdeš na svatbu, se musíš cítit pohodlně. Není nic horšího, než když na svatbě sedíš v šatech přiškrcená, šaty tě obepínají a ty se cítíš nepohodlně. Tím pádem jsi nervózní a přeješ si, abys už konečně mohla všechno sundat. A svatba bývá obvykle dlouhá, obřadem počínaje a hostinou a večerní párty konče. Takže celý den se budeš trápit v nepohodlných šatech? Nesmysl!

Na svatbu si ženy obvykle oblékají šaty. Samozřejmě na svatbu můžeš dorazit také v elegantních kalhotech a pěkné halence či sukni a halence či topu. Nikde není napsáno, že na svatbu musíš přijít v šatech. Hlavní je, aby oblečení bylo elegantní a hodilo se na svatbu. Na svatbu si asi těžko vezmeš džíny či džínovou sukni a tričko. Dnes ovšem existují i takové extrémy, kdy to budoucí novomanželé přímo vyžadují. Pak je potřeba jim přání splnit. Obvykle, ale svatba znamená elegantní oblečení.

Boty, které si vybereš k oblečení, by i pro tebe měly být pohodlné a také pokud možno elegantní. Pokud se úplně necítíš na boty na vysokém podpatku, sáhni po botech takzvaných, kačenkách. Ty jsou na malém klínku, tudíž tě nohy bolet nebudou a ty v pohodě vydržíš v takových botech celou svatbu. Kabelka by měla být také elegantní, přeci nezazdíš elegantní oblečení sportovní kabelkou? Ideální na svatbu jsou psaníčka, která jsou elegantní a pro tuto chvíli velmi vhodná.

Šperky vybírej tak, aby se ti hodily k celému oblečení. A při výběru, ať už oblečení či bot měj na paměti jedno, méně je někdy více a hlavně nepřekombinovat. Pokud si nejsi jistá, zeptej se na radu někoho ze svého okolí. Přeci jen, víc hlav víc ví.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: láska, oblečení, móda

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Čeká vás první rande?

O tom, že první rande končívá občas katastrofou jste určitě slyšeli nebo dokonce zažili na vlastní kůži. Co udělat, aby první…

Módní trendy 2013

V dnešní době je důležité, jak se člověk obléká. Pokud nechcete být svými přáteli považováni za módní ignoranty, jděte s…

Rady pro baculky - jak se oblékat

 I když v dnešní době je móda značně pokročilá a vznikají i značky speciálně pro baculky, stále platí, že ne všechny…

Barvy oblečení a boty pro baculky

 Dalším základem jsou barvy. Zažité heslo: „Černá zeštíhluje.“ Je možná pravda, ale zahalit se od hlavy až k patě…

Šperky a boty pro baculky

Šperky. Snad každá žena, dívka, slečna je miluje.U baculek platí, chceš odvést pozornost od většího zadečku? Velký šperk…

Další rady pro baculky

 Vyhnout by ses měla i lesklým materiálům. Blýskavý top je sice krásný, ale tobě neposlouží, spíše ublíží. Lesklé topy…

Kancelářské oblečení nemusí být jen šedá

V dnešní době jsou určité pozice, které zkrátka vyžadují takzvaný „slušný oděv“. Asi nikoho nepřekvapí, že paní na úřadě,…

Jak se obléct na pracovní pohovor

 Oblečení na pracovní pohovor je vždy složitý výběr. Na pracovním pohovoru je důležité, aby, jste se cítili dobře a…

Plavková sezóna pro boubelky

 Blíží se léto a s létem přichází i doba dovolených. Pro mnohé z nás to znamená vzít si dovolenou, odjet někam k moři,…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt