Jak zaujmout chlapa?

Velikost textu: A A A

Jak zaujmout chlapa?

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Seznámit se s mužem není v dnešní době nic složitého. Ovšem to neznamená, že protějšek, kterého vám osud přihrál do cesty, je tím pravým vyvoleným. Není proto nic zvláštního, když nějakou dobu trvá, než narazíte na toho pravého. Aby k tomu vůbec došlo, měla by každá žena pečovat o svůj zevnějšek. K tomu jsou nutné minimálně tři oblasti.

Perfektní outfit

Známé přísloví, že „oblečení dělá člověka“, platí u ženy dvojnásob. Alespoň takové, která se chce líbit a hlavně získat chlapa. Proto byste měly zapomenout na nákupy v různých tržnicích. Zaměřte se na kvalitní oblečení. Od spodního prádla, přes kvalitní originální trička a třeba až po značkové rukavice. Pamatujte, že každá součást outfitu musí ladit a hraje roli v tom, jak vypadáte. Oblečení dokresluje a zdůrazňuje vaši osobnost.

Atraktivní postava

Většina žen musí na atraktivní postavě neustále pracovat. To zahrnuje nejenom vhodný jídelníček, ale také pravidelné cvičení. Tyto „povinnosti“ jsou důležité hlavně pro ženy středních a pokročilejších let. Ovšem když dáte tělu dobré základy v mládí, půjde vám to později o dost lépe.
Někdy ovšem přírodu neobalamutíte a je nutné si vypomoci. To platí například u objemu hrudníku. Proto některé ženy chodí na plastické operace, jiné zase volí účinné prášky na zvětšení prsou.

Péče o pleť

Všechny ženy si musí uvědomit, že aby byla postava opravdu atraktivní po všech stránkách, je nutné dbát nejenom o její symetrii. Stejně zásadní roli hrají i její detaily, zejména stav pleti.
V tomto směru mezi největší nepřítele krásné kůže patří strie. Ty se objevují již v mladém věku. Jejich výskyt ovšem s přibývajícími roky narůstá geometrickou řadou. Bojovat proti nimi můžete mnoha způsoby, přičemž jedním z nich je krém na strie. Součástí péče o pleť je samozřejmě i prevence proti vzniku vrásek, stárnutí kůže apod.

 

Reklamní článek

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: kosmetika, krása, pr, rande

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Čeká vás první rande?

O tom, že první rande končívá občas katastrofou jste určitě slyšeli nebo dokonce zažili na vlastní kůži. Co udělat, aby první…

Francouzská manikúra – elegantní a jednoduchá

Francouzskou manikúru zvládnete i doma a vaše nehty budou vypadat přitažlivě a upraveně. Můžete ji použít na kratší i delší…

Nechcete odepisovat na inzerát? Založte si vlastní!

 Ano, buďte iniciativní. Šance se vám minimálně zdvojnásobní ne-li ztrojnásobní.Je hodně lidí, kteří se „jen dívají“…

Kde se sejít při seznámení na inzerát

 Určitě někde na místě, kde je hodně lidí. Naprostá blbost je zvát ho k sobě domů nebo naopak jít k dotyčné osobě domů.…

Co je to peeling

 Kosmetika a peeling spolu úzce souvisí. Pokud chcete jakkoliv pečovat o své tělo a pleť je nutné peeling zařadit mezi…

Jaké jsou druhy peelingu

 Chemický peelingU chemického peelingu se nejčastěji používá AHA kyseliny, tedy alfa hydroxylová kyselina, která se…

Pár receptů na výrobu vlastního peelingu

Tělový peeling - Sprchový gel smícháme s jednou polévkovou lžíci třtinového cukru a krouživými pohyby masírujeme celé tělo.…

Šperky a boty pro baculky

Šperky. Snad každá žena, dívka, slečna je miluje.U baculek platí, chceš odvést pozornost od většího zadečku? Velký šperk…

Další rady pro baculky

 Vyhnout by ses měla i lesklým materiálům. Blýskavý top je sice krásný, ale tobě neposlouží, spíše ublíží. Lesklé topy…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt