Tipy na Vánoční dárky pro ženy a děti

Velikost textu: A A A

Tipy na Vánoční dárky pro ženy a děti

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Čas neúprosně letí a Vánoce jsou pomalu za dveřmi. Každý by se proto měl zamyslet nad tím, jaké dárky svým blízkým pořídí. Při výběru dárku nejde jen o to, aby měl nějakou finanční hodnotu. Důležité také je, aby byl darovaný od srdce a alespoň trochu splňoval představy obdarovaného. Neméně podstatná je i jeho originalita. Dávat každý rok pod Vánoční stromeček ponožky, tak to je opravdu out.

Dárky pro ženy

Říká se, že vybrat dárek pro ženu je jednodušší, než pro muže. Jenže to je pravda jenom částečně. Ženy sice obvykle mají mnohem širší repertoár věcí, které používají, ale muži o nich nemají příliš velké vědomosti. Právě proto se vám můžou hodit naše 3 tipy na vánoční dárky pro ženy.

Dárkové balení kosmetiky

Kosmetika u ženy nikdy nezklame a jde jenom o to, vybrat tu správnou. V letošním roce byste mohli vsadit na léčivé účinky Mrtvého moře. Kosmetika Bohemia natur jeho extrakty obsahuje. Díky jejich opakovanému užití se pleť vyčistí, zkrásní a bude zdravější.

Hřejivé polštářky

Pokud si žena opakovaně stěžuje na bolesti krční nebo bederní páteře, můžete se pokusit jí pomoci prostřednictvím dárku v podobě hřejivých polštářků. Jedná se o formu termoterapie, kdy se polštářek nahřeje a následně přiloží na bolestivou část zad.

Káva v tradičním balení

Téměř každý žena miluje dobrou a voňavou kávu. Proto naším třetím tipem je mletá káva Havajský ořech v dárkovém balení z jutového obalu s komplimentkou.

Dárky pro děti

Vánoční dárky pro děti jsou tím nejkrásnějším, co Vánoce přinášejí. Většina rodičů tuší, co by si jejich dítě přálo. Přesto se vám můžou naše tipy hodit jako vhodná inspirace či doplnění toho, co dětem letos pod stromeček koupíte.

Stavebnice Lego

Tradičním dárkem jsou stavebnice Lego, které dětem dělají radost již mnoho let. Tentokrát vám doporučíme Lego velitelské centrum, které je vhodné zejména pro kluky. Inspirací tohoto Lega je život ve městě, takže se díky němu potkají s policisty nebo hasiči.

Kouzelná miska

Kouzelná miska Gyro Bowl je nejúžasnější tím, že díky své konstrukci nikdy nedopustí, aby se její obsah vysypal. Jedná se tedy o bezpečnou misku, jenž se navíc dětem velmi líbí díky své barevnosti a celkovému provedení.

Lidské tělo

Prozkoumávat lidské tělo může být obrovská zábava a jako bonus se jedná o velmi dobrý vzdělávací modul. Díky knížce pro děti a elektronické tužce se tento zajímavý svět může otevřít i pro děti!

 

Reklamní článek

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: pr, vánoce

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Originální vánoční dárky pro každého

 Vánoce se pomalu ale jistě blíží, to již zaregistroval asi každý z nás – i ten, který se do kalendáře nějak často nedívá.…

Připravte se na příští léto

 Několik posledních let nám počasí ukazuje, že globální oteplování není žádná chiméra, ale skutečnost. Letní měsíce…

Nejzajímavější druhy klávesnic 2/2

 Pro milovníky přírody Pokud už vám leze všudypřítomný plast krkem, pak můžete zvolit jako příslušenství ke svému počítači…

Nejzajímavější druhy klávesnic 1/2

 Moderní ergonomická klávesnice Aby klávesnice odpovídala náročným požadavkům častých uživatelů, musí být doslova a…

Rozjeďte podnikání v reklamě

 České ekonomice se již několik let daří a tak statistiku ukazují, že roste počet nejenom obchodních společností, ale…

Zajímavé způsoby výuky cizích jazyků 3/3

LAMP Metoda LAMP vychází z myšlenky, že se stačí naučit málo, ovšem použít lze hodně. Při učení cizí řeči se upřednostňuje…

Zajímavé způsoby výuky cizích jazyků 2/3

 Total Physical Response Tato metoda spočívá v reakcích, které studenta chválí a povzbuzují, přičemž tyto projevy…

Zajímavé způsoby výuky cizích jazyků 1/3

AVGS Pod zkratkou AVGS (audio vizuální globálně strukturální) se ukrývá metoda výuky cizích jazyků, která se v našich…

Čím zatopit na chatě?

 Mnoho milovníků chataření jezdí na svoji chatu zejména od jara do podzimu. Hlavní vliv má samozřejmě počasí, protože…

Filmové večery podle vašich představ

 Vzpomenete si, kdy jste byli naposled v kině? Patříte k těm, kteří si nenechají ujít žádnou filmovou novinku oblíbeného…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt