Nejšílenější závislosti na světě

Velikost textu: A A A

Nejšílenější závislosti na světě

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Závislost na kouření, alkoholu či kávě je v dnešní době zcela normální po celém světě. Existují však lidé, kteří trpí opravdu zvláštními závislostmi, těžko si to vůbec představit. Nejhorší na tom je, že většina takových závislostí ohrožuje jejich zdraví. Pojďme se podívat na ty nejšílenější závislosti z celého světa. Většina z nich je spokojená s konzumací.

Konzumace toaletního papíru
Existují lidí, kteří si zvykli na chuť toaletního papíru. Běhen dne jsou schopni spořádat i několik ruliček toaletního papíru. Ačkoliv je tento papír poměrně dobře vstřebatelný, lidské tělo si s větším množstvím poradí jen těžko. Lidé, kteří trpí touto závislostí, mají velké problémy s vyprazdňováním a do budoucna je čekají velké zažívací problémy.

Konzumace rtěnek
V Americe se několik žen přiznalo k tomu, že jsou závislé na pojídání rtěnek. Jistě jsi si již na chuť rtěnky při malování zvykly, napadlo by vás je ale konzumovat? Pro tyto ženy není problém sníst třeba i pět rtěnek za den. Kousají je jako sladkou tyčinku. Rozlišují jednotlivé chuti a vybírají si i podle značek a barev. I zde hrozí velká zdravotní rizika.

Konzumace všeho nestravitelného
Mohli bychom napsat spoustu textu o úchylkách, týkajících se konzumace čehokoliv. Existují lidé, kteří se krmí věcmi, které jsou tělem nestravitelné a je až zázračné, že tu mezi námi ještě jsou. Cihly, kameny nebo keramika, to je jen část toho, co jsou lidé schopni sníst.

Pálení cigaretami
Od konzumací podivných věcí se přesunujeme k jiným úchylkám. Existují totiž lidé, kteří se vyžívají v bolesti a milují pálení cigaretami. Nejraději se jimi pálí sami a krvavá kolečka a puchýře jim dělají neskutečnou radost.

Prsa
Také máte rády svá prsa? Existují ženy, které jsou svými prsy doslova posedlí. Obvykle je tato úchylky spojená s plastickými operacemi a snahou o co největší poprsí. Ve výsledku je i tato závislost nebezpečná. Např. Američanka Sheyla se stala natolik posedlou svými psy, že podstoupila přes 20 operací a dosáhla velikosti prsou 38 KKK. Jak se říká, všeho moc škodí a u prsou to platí dvojnásob.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: zdraví

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Zdravé a silné zuby jsou základ

 Zuby jsou pro každého člověka velmi důležité a to nejen z hlediska mělnění stravy, ale také pro vaši vizuální stránku.…

Překyselení v organismu může pěkně potrápit

 Překyselení organismu bývá často nepříjemné a dokáže vás pěkně potrápit. Celé tělo je propojeno a proto když máte překyselený…

Jak se zbavit lámání nehtů

 Nehty jsou vaši vizitkou. Upravené a pěstěné nehty vypadají zkrátka dobře a hezky. Nemusí být ani nikterak dlouhé či…

Jak se zchladit v letním horku

 Letní teploty obvykle bývají vyšší někdy až přímo tropické. Pro náš organismus tyto teploty nejsou ničím příjemným.…

Pravidelné procházky prospěšné pro vaše zdraví

V dnešní době je mnoho lidí, kteří žijí ve stresu, ve shonu, ve spěchu a podobně. Zkrátka není na nic čas, v práci vás vytěžují…

Zdravý spánek

Spánek je velmi důležitý pro každého člověka. Musíte zkrátka někdy odpočívat, relaxovat. Spánek je velmi důležitý pro regeneraci…

Magický zázvor nejen v kuchyni

 Jedním ze zázraků přírodní medicíny je zcela určitě zázvor. O tomto faktu hovoří jednak to, že jej naleznete v každém…

Zubní implantáty Praha

 Trápí Vás již delší dobu vzhled Vašich zubů a ptáte se sami sebe, jak je možné, že ostatní lidé ve Vašem okolí nemají…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt