Erotický horoskop na rok 2014

Velikost textu: A A A

Erotický horoskop na rok 2014

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Beran
V milostné sféře po partnerovi vyžadujete příliš obdivu a submisivity. Možná je na čase se snést zpátky na zem a uvědomit si, že také v sexuální oblasti je potřeba vzájemné ohleduplnosti a naslouchání potřebám druhého.

Býk
V oblasti erotických hrátek se rozhodně neztratíte. Sex vás bude těšit a je potřeba na rovinu říct, že vše nadšení a snaha se odrazí i na spokojenosti partnera. Zkrátka a dobře, nezbývá nám než vám popřát, abyste vydrželi!

Blíženci
S partnerem se můžete rozcházet v pohledu na to, jak má váš milostný život probíhat a co by měl vlastně obsahovat. Pokud to nemá skončit rozchodem, budete muset nalézt nějaký rozumný kompromis. Jenže musíte komunikovat!

Rak
Váš vztah začíná „hořet“ a pokud něco rychle nezměníte, tak se rozpadne. Záchrannou misi byste mohli začít přes postel. Změňte se z citlivého milence na pořádného draka nebo dračici. Když zlepšíte tuto sféru, pokračujte i v ostatních oblastech soužití.

Lev
V posteli vám to klape a tak se může stát, že začnete v průběhu roku pociťovat nudu. Možná zatoužíte si váš sexuální život něčím okořenit. Proč ne, ale nemělo by se jednat o zálety. Zkuste do vašich plánu zapojit partnera!

Panna
Je nejvyšší čas na to, abyste přestali neustále pozorovat partnera při milostných hrátkách. Za prvé to ruší vaši spontánnost a za druhé stejně nemusíte poznat, zda je s vaším výkonem spokojený. Zkuste si prostě upřímně promluvit.

Váhy
Konečně si ve vašem milostném životě uděláte pořádek. Pokud jste nezadaní, může skončit „sex na jednu noc“ a najdete si partnera. Pokud zadaní jste, tak v sobě definitivně najdete sílu k tomu, abyste mu sdělili, co vlastně v posteli chcete.

Štír
Máte příležitost více prohloubit a kultivovat milostný život. Sex pro vás již nebude pouhým prostředkem k vybití hormonů, ale začnete do něj zapojovat více city a hloubku prožitku. Tím se začne naplňovat Štíří naturel.

Střelec
V roce 2014 pocítíte potřebu experimentovat. Touha zakusit doposud nepoznané v sexuálním životě se může odrazit ve větší fluktuaci partnerů ve vaší posteli. Neměli byste si to nechat přerůst přes hlavu, protože závislost na sexu často znamená neschopnost trvalého vztahu.

Kozoroh
Dostatek síly a energie může přinést obohacení vašeho milostného života. Jenže musíte brát ohledy i na partnera. Každý nemá tolik sil a proto dříve, než budete vyžadovat každodenní sex, si o tom s partnerem promluvte.

Vodnář
Váš život nebude ovlivňovat jenom erotika a to je jedině dobře. Teď jde ještě o to, aby to stejně vnímal i partner. V opačném případě budete muset najít rozumný kompromis pro postelové hrátky. Jestliže to nedokážete, může od vás partner odejít.

Ryby
Dejte si velký pozor na nevěru ve vztahu. Může přijít od partnera, ale i od vás. Jakákoliv přetvářka a faleš se dříve nebo později provalí a nenapraví to ani tolik oblíbený usmiřovací sex. Ostatně, není již čas na to se krapet usadit a jednat na rovinu?

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: zábava, horoskop

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Vyhlášená Stodolní ulice milovaná i zatracovaná

 Stodolní ulice v Ostravě plná kaváren, klubů, barů a restaurací je oblíbeným cílem nejen studentů. Hosté všech věkových…

Hudební festivaly 2013 - Votvírák

 Každý rok se tisíce lidí těší na léto, na prázdniny. Důvod y jsou mnohé. Teplo, léto, prázdniny, dovolené. Někdy je,…

Hudební festivaly 2013 - Rock for People

 Rock for People (2. července – 5. července 2013) Letiště, Hradec KrálovéMultižánrový festival slaví letos 19. let.…

Hudební festivaly 2013 - České hrady

 České hrady.cz (probíhá celé léto na vybraných hradech, souběžně probíhá také obdoba festivalu Moravské hrady.cz)České…

Jedete do Turecka? Dopřejte si Hamam!

 Hamam je koupelnový rituál, který má svůj původ v Turecku. Přivádí vás na cestu plnou relaxace a odhalování tajemství…

Adventure golf - zábava za každého počasí

 Pobavení nemusí být nutně jen chodit do barů, na koncerty, do divadla nebo na festivaly či diskotéky. Pobavit se můžete…

Hudební klub Parník Ostrava

 Ostrava je třetí největší město v České republice. Ostrava přispěla ke svému rozvoji především objevením černého uhlí.…

Chcete si vyzkoušet život ve středověku? Navštivte Dětenice!

 Dovolená u moře je skvělá to bezesporu ano, ale i u nás v České republice je mnoho krásných a zajímavých míst, která…

 
" />
Prodej družstevního bytu a daň z příjmu<div style=online eğitim
" /> Prodej družstevního bytu a daň z příjmu
online eğitim
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt