Pohodlné oblečení pro dámy

Velikost textu: A A A

Pohodlné oblečení pro dámy

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Možná se stále pohybujete ve společenských kruzích, které důsledně vyžadují, aby všechny ženy chodili oblečené podle různých konvenčních představ. Tedy např. dlouhé šaty, lodičky, kabelka apod. Jenže doba je už někde jinde a každá žena může chodit v mnohem volnějším, pohodlnějším a svobodnějším oblečení. To platí nejenom pro sportovní aktivity, ale i volný čas a někdy i zaměstnání. Co tedy můžete nosit?

Mikina pro všechny příležitosti

Mikina je sice symbolem volného času, ale pohodlné dámské mikiny jsou k dispozici v mnoha provedeních. Díky tomu jsou využitelné i pro další příležitosti. Mezi nejvíce oblíbené patří tyto druhy mikin:

  • Dlouhé mikiny

  • Mikiny stylové

  • Mikiny s kapucí

Pořídit si můžete neznačkové i značkové výrobky, přičemž výrobě mikin se věnují všechny známé firmy, mezi které patří Puma, Adidas i Reebok.

Tenisky

Dalším oblíbeným produktem pro ženy jsou nejmodernější dámské tenisky. Ačkoliv jejich název napovídá, že jsou určeny zejména pro tenis, opak je pravdou. V některých teniskách můžete normálně chodit, jiné používat je pro běh a další druhy sportů. Vzhledem k tomu, že jsou k dispozici ve velkém množství provedení a designů, hodí se i do práce a ke standardnímu oblečení. Stačí si jen vybrat vhodný výrobek, který vám padne do oka.

Batohy

Batoh si téměř každá žena automaticky spojí s cestováním nebo s výletem. Jenže batohy se vyrábí v různých velikostech i provedeních. Je tedy možné si pořídit menší batůžek z kůže, který lze nosit místo kabelky i pro společenské události. Zrovna tak jsou k dispozici i další druhy batohů a batůžků, které jsou určeny pro různé druhy aktivit. Jak volnočasových, tak pracovních a samozřejmě i sportovních.

Jak vidíte, ukázali jsme vám jenom tři tipy, které si můžete pořídit a jenž vás nebudou omezovat společenskými konvencemi. Možností a nápady ovšem existuje na dnešním trhu mnohem více. Stačí si vybrat a rozhodnout.

 

Reklamní článek

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: móda, oblečení, pr

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Módní trendy 2013

V dnešní době je důležité, jak se člověk obléká. Pokud nechcete být svými přáteli považováni za módní ignoranty, jděte s…

Rady pro baculky - jak se oblékat

 I když v dnešní době je móda značně pokročilá a vznikají i značky speciálně pro baculky, stále platí, že ne všechny…

Barvy oblečení a boty pro baculky

 Dalším základem jsou barvy. Zažité heslo: „Černá zeštíhluje.“ Je možná pravda, ale zahalit se od hlavy až k patě…

Šperky a boty pro baculky

Šperky. Snad každá žena, dívka, slečna je miluje.U baculek platí, chceš odvést pozornost od většího zadečku? Velký šperk…

Další rady pro baculky

 Vyhnout by ses měla i lesklým materiálům. Blýskavý top je sice krásný, ale tobě neposlouží, spíše ublíží. Lesklé topy…

Kancelářské oblečení nemusí být jen šedá

V dnešní době jsou určité pozice, které zkrátka vyžadují takzvaný „slušný oděv“. Asi nikoho nepřekvapí, že paní na úřadě,…

Jak se obléct na pracovní pohovor

 Oblečení na pracovní pohovor je vždy složitý výběr. Na pracovním pohovoru je důležité, aby, jste se cítili dobře a…

Plavková sezóna pro boubelky

 Blíží se léto a s létem přichází i doba dovolených. Pro mnohé z nás to znamená vzít si dovolenou, odjet někam k moři,…

Kabelky jsou hezký, trendový a praktický doplněk

 Kabelka. Tu vlastní snad každá dívka, slečna, žena. Už i malé holčičky dostávají a také nosí dětské kabelky. Samozřejmě…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt