Jaké tetování je in

Velikost textu: A A A

Jaké tetování je in

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Tetování jsou v dnešní době velmi populární. Každý obrázek na těle má svůj příběh a podtrhuje životní filozofii každého majitele takového obrázků. Jedinci, kteří mají na svém těle tetování, pak jsou takovými chodícími galeriemi. Stejně jako oblečení či cokoliv jiného i v oblasti tetování přichází nové trendy, ačkoliv některé trendy jsou nesmrtelné. Pojďme se podívat, s jakým typem tetování budete mít úspěch.

Hvězdy

Hvězdy a hvězdička. Na krku, na bříšku, na ruce, na zádech. Hodí se zkrátka všude! U žen jsou oblíbené především menší hvězdičky, kterých mají na těle více. Zatímco jedna malá hvězdička nepůsobí příliš esteticky, pokud se správně rozmístí a dobře zvolí velikost, větší počet malých hvězdiček vyvolává opravdu dobrý estetický efekt.

Barevné obrázky
Zatímco v minulosti byla upřednostňována černobílá tetování, velkou oblibu získávají i barevná. Odstíny barev díky pastelovému efektu vyvolávají často retro efekt, proto se volí pro kreslení typických amerických vintage obrázků.

Ornamenty
Černé ornamenty, tvořící zvláštní abstraktní obrazce, nepřestanou být v módě snad nikdy. Pokud se však tyto ornamenty volí pro tetování na ženě, je třeba vybrat takový motiv, který se skládá spíše z tenčích linek. Dámské tetování by mělo být něžné a decentní, toho docílíme jen dobře voleným motivem bez tlustých černých linií.

Zvířátka
Želvičky, ještěrky, ptáčci… Motivy zvířátek jsou u žen velice oblíbené. Obvykle se jedná o malinké obrázky, umístěné na noze či na místech, kde doplňují oblečení či jiné doplňky.

Čínské znaky
Ačkoliv je to pro mnohé nepochopitelné, pořád jsou v oblibě čínské znaky. Otázkou však zůstává, je-li smyslné tetovat si něco, čemu člověk vlastně ani nerozumí.

Latinské nápisy
I latinská přísloví a rčení sklízí velký úspěch. Některé ženy si zkrátka myslí, že budou-li mít na těle něco, čemu ostatní nerozumí a oni si zjistí význam onoho rčení, budou vypadat inteligentněji. Malé doporučení – nechejte si tetovat jen takové motivy, které pro vás opravdu něco znamenají, které souvisí s vaším životem, motivy, kterým rozumíte. To platí především pro symboly a nápisy.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: móda

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Módní trendy 2013

V dnešní době je důležité, jak se člověk obléká. Pokud nechcete být svými přáteli považováni za módní ignoranty, jděte s…

Barvy oblečení a boty pro baculky

 Dalším základem jsou barvy. Zažité heslo: „Černá zeštíhluje.“ Je možná pravda, ale zahalit se od hlavy až k patě…

Kancelářské oblečení nemusí být jen šedá

V dnešní době jsou určité pozice, které zkrátka vyžadují takzvaný „slušný oděv“. Asi nikoho nepřekvapí, že paní na úřadě,…

Jak se obléct na pracovní pohovor

 Oblečení na pracovní pohovor je vždy složitý výběr. Na pracovním pohovoru je důležité, aby, jste se cítili dobře a…

Plavková sezóna pro boubelky

 Blíží se léto a s létem přichází i doba dovolených. Pro mnohé z nás to znamená vzít si dovolenou, odjet někam k moři,…

Kabelky jsou hezký, trendový a praktický doplněk

 Kabelka. Tu vlastní snad každá dívka, slečna, žena. Už i malé holčičky dostávají a také nosí dětské kabelky. Samozřejmě…

Co si obléct na svatbu

 Tak tahle otázka snad vypadne z úst každé ženy. Co si obléct na svatbu? Pokud jsi nevěsta, máš to o něco jednodušší.…

Módní trendy na léto 2014

 Není jiného období kdy dát vyniknout krásně opálené pokožce, hydratované pleti a nádherného těla než v nadcházející…

Vybíráme plesové a koktejlové šaty

Koktejlové šaty v šatníku, by měla vlastnit každá žena i dívka a to minimálně jedny. V koktejlových šatech si můžete vyrazit…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt